Adalet Bakanlığı personeli için 25 bin TL ‘lik rekor promosyon anlaşması

Adalet Bakanlığı resmi sitesinden yapılan duyuruya göre Adalet Bakanlığı personeli için 25 bin TL ‘lik promosyon anlaşmasının Vakıfbank ile yapıldığı aktarıldı. Ödeme tek seferde yapılacak.

Açıklamada; “Adalet Bakanlığı merkez ve merkez dışı birimleri ile adalet teşkilatında görev yapan personelin maaş, ücret ve diğer ödemelerinin yapılacağı bankanın tespit edilmesi amacıyla gerçekleştirilen ihalenin ilk oturumu 19.08.2022 tarihinde yapılmıştır.” denildi.

Adalet Bakanlığı personeli için 25 bin TLPin
Adalet Bakanlığından yapılan açıklama

İhalenin ilk oturumunda en yüksek teklif 20.100 TL olarak Vakıfbank tarafından verilmiş ve diğer bankalar ihaleden çekilmişlerdi. Adalet Bakanlığı temsilcileri ve Büro Memur Sen ile Koop İş Sen yetkililerinin katılımıyla 22.08.2022 tarihinde yapılan ihalenin son oturumunda Vakıfbank peşin ödenmek üzere 25.000 TL olarak teklifini revize etmiş.

Adalet Bakanlığı personelin için 25 Bin TL promosyon ödemesi ne zaman?

İhale sonucunda 3 yıllık promosyon bedeli olarak belirlenen 25.000 TL, 01.09.2022 – 01.10.2022 arasında tek seferde, peşin ve eşit olarak hiçbir kesinti yapılmaksızın ilgili personellere ayrı ayrı ödenecektir.

Bakanlık açıklamasını şu şekilde sonlandırdı: “

Sürece katkılarından dolayı  Büro Memur Sendikası ile Koop-İş Sendikalarına ve Vakıfbank Genel Müdürü başta olmak üzere banka temsilcilerine teşekkür ediyoruz.

Milletimize adalet hizmetlerini sunmak için faaliyetlerini özveriyle sürdüren her bir personelimize banka promosyon anlaşmasıyla ödenecek olan rekor miktarın hayırlı olmasını dileriz.”

Havrita ‘ya erişim engeli geldi

5/5 - (1 vote)
Yorum yapın