Bybit Türkiye 20.000 USDT ödül dağıtacak

Bitcoinde son 2 gündür yukarı yönlü gelen hareket sonrası Bybit Türkiye ‘den gelen güzel haber Türkiye kripto camiasının yüzünü güldürecek

Popüler kripto işlem platformu Bybit’in Türkiye kullanıcılarına özel etkinliğine katılanlar 20.000 USDT değerindeki ödül havuzu ile yazın son günlerine veda ediyor. 30 Eylül 2022 tarihine dek sürecek olan kampanyanın detayları haberimizde…

Bybit Türkiye 20.000 USDT ödülPin
Bybit Türkiye 20.000 USDT ödül

Bybit Türkiye 3 görevi yerine getirenlere toplam 20.000 USDT dağıtacak

Daha önce Bybit’e kayıt olmuş kullanıcılar ilk yatırma ve ilk trade ödülü, daha önce yatırma işlemi yapmış kullanıcılar ilk trade ödülü ve yeni kayıt olan kullanıcılar tüm ödülleri aynı anda alabiliyor.

Bybit’in blog sayfasında yer alan detaylara göre etkinlik dönemi: 26 Ağustos 2022 saat 19.00 (TSİ) – 30 Eylül 2022 saat 23.59 (TSİ) arasında olacak.

Etkinlik süresi boyunca etkinlik sayfası üzerinden Bybit’e ilk kez kaydolan tüm kullanıcılar 5 USDT değerinde Trade Ödülü kazanıyor. Bybit Blog’da yer alan etkinlik sayfası üzerinden “Etkinliğe Kaydolun” butonuna tıklayarak 3 dakikadan kısa bir süre içinde Bybit hesabını kolayca oluşturan kullanıcılar, ödüllerin keyfini çıkarıyor.

Bybit Kampanya Sayfası

Etkinlik sayfası üzerinden etkinliğe kayıt olarak Bybit’te dilediği varlık cinsinden ilk varlık yatırma işlemini gerçekleştiren kullanıcılar, ilk yatırma işlemlerinde 5 USDT değerinde Trade Ödülü kazanıyor.

İlk Trade Yapana 10$ ödül

Etkinlik süresi boyunca etkinlik sayfasından kayıt olarak Bybit Spot piyasasında ilk alım-satım işlemini gerçekleştiren Bybit kullanıcıları, 10 USDT değerinde Trade Ödülü’nün sahibi oluyor. Etkinlik kapsamında daha önce Bybit Vadeli İşlemler’de işlem yapmış olan kullanıcılar da etkinliğe katılabilecek. Kullanıcı dostu arayüzü ile Bybit Spot piyasasında istenilen tutarda ve işlem çiftiyle kolayca alım-satım yapanlar, 10 USDT Trade Ödülü kazanıyor.

Abdi İbrahim Vakfı burs başvuruları 30 Eylül’de sona eriyor

5/5 - (1 vote)
Yorum yapın