Franchise veren firmalar Ağustos 2022

Elinizde bir miktar sermaye var ve iş kurmak mı istiyorsunuz? Paranız var ama fikir konusunda mı sorun yaşıyorsunuz?. Franchise veren firmaları sizin için inceledik ve güncel maliyetler ortaya çıkardık

Gıda, kafe, market, giyim gibi bir çok sektörden franchise (bayilik) veren firmaları sizin için araştırmaya devam ediyoruz. Ağustos 2022 itibariyle güncel olarak hazırladığımız bilgileri okumadan iş fikrinizi hayata geçirmeyin

Neden franchise veren firmaları tercih etmeliyim?

Bayilik (franchise) veren firmalarla çalışmanızın bir çok artısı var. Örneğin markanızı tanıtmakla vakit ve para kaybetmezsiniz. Hazır ürün ve sunum çeşitleri, belirlenmiş başarılı dükkan tasarımlar ve pazarlama yöntemlerini doğrudan iş hayatınıza aktarırsınız.

Bayilik veren firmaları 2022 güncel bilgileriyle sizin için inceledik.

1-Köfteci Ramiz 2022 Bayilik Şartları

İlk olarak gıda sektörünün bilinen markalarından Köfteci Ramiz ile başlayalım. Franchise veren firmalarda olması gereken çoğu şeyi bu firmada bulabilirsiniz.
Köfteci Ramiz şirketi, 1928 yılında Manisa Akhisar’da kurulmuş olan bir Türk köklü restoran zinciridir. 1928 yılından beri hiç durmadan hizmet vermeye ve genişlemeye devam eden firma, günümüzde Türkiye’de birçok farklı noktada satış yapmaktadır. Firmanın geniş hizmet ağıyla bilinirliği zaten maksimumdur.

köfteci ramiz bayilikPin
Köfteci Ramiz

1.1 Köfteci Ramiz 2022 Franchise Yatırım Bedeli

Köfteci Ramiz bayiliği almak için konsept ve dükkan durumuna göre yatırım bedeliniz 800.000-1.000.000 TL arasında değişmektedir. Firma yüzde 20 kar vaat ederken net cirodan %2 den başlayan paylar alarak çalışmaktadır.

2. Cajun Corner 2022 Bayilik Şartları

2017 yılında hayata geçen bir proje olan Cajun Corner işini severek yapanların, lezzet tutkusu ve yenilikçi anlayışı ile birlikte piyasadaki liderliğini sürdürmekte. 2022 yılında 100’e yakın franchising ile ilerleyen Cajun Corner, hedeflerinin aylık olarak artışıyla birlikte sektörde yeni tip franchising anlayışını sürdürmekte. Franchise veren firmalar arasında son dönemlerde en popülerlerden birisi…

2.1 Cajun Corner 2022 Franchise Yatırım Bedeli

Firmanın farklı konsteplerde bayilik verdiğini belirmemiz gerekiyor. Bu bağlamda bir Cajun Corner şubesi açmak için yatırım miktarı 650 bin ila 1 milyon TL arasında değişmektedir. Firma %20 dolaylarında kar vaat ederken sabit 3000 TL franchise payı almaktadır.

Firmanın bayilik sayfası

franchise veren firmalar cajun cornerPin
Cajun Corner

3. CarrefourSA 2022 Bayilik Şartları

CarrefourSA İcra Kurulu Üyesi Bulut Batum, iki yıl önce geliştirdikleri bayilik sisteminde 100’üncü bayiyi İzmir Alsancak’ta açtıklarını belirterek, “100 bayimizin 20 tanesi kadın. Her şehirden bayilik için talep var. Bu yıl 150-200 arasında bayi açmak istiyoruz” dedi.

CarrefourSA bayiliği için metrekare başına 2500-3500 TL dolaylarında yatırım gerekirken, 2-3 yıl içerisinde yatırımın geri kazanılması öngörülmekte.

4. Alo Diyet 2022 Bayilik Şartları

Farklı iş kolları da franchise sistemiyle büyümeye ve yayılmaya devam ediyor. Bunlardan birisi de dördüncü bayiliğini Konya’da açan Alo Diyet. Diyetisyen destekli olarak hazırlanan programlar tüm dünya mutfaklarından hazılanan yiyecekler diyet yapanların beğenisine sunuluyor. Firma 2022 yılında 20 şubeye ulaşmayı hedeflemektedir.

Alo Diyet Bayilik

5. Cezveden 2022 Bayilik Şartları

2016 yılından itibaren Cezveden marka bünyesinde 3 farklı konsept-marka Cezveden, Cezveden Express ve Cezveden Kurukahve ile franchise veren firma. Firma bayilerinde dilerlerse anahtar teslim şube fırsatı da sunuyor

6. Novomobil 2022 Bayilik Şartları

Sitemin çalışma mantığına bakıldığında; kullanıcısından değerinde satın alınan ikinci el elektronik cihazlar, profesyonel ekipler tarafından incelenerek kaliteli yedek parçalar ile hızlı onarımları gerçekleştirilir ve yenilenmiş ürünler olarak 12 ay garanti ile satışa sunulur. Biliyorsunuz ki Bakanlığın bu konuda artık ciddi girişimleri ve kamu spotu dahi var. Geleceği olan bir iş grubu olarak görüyoruz.

cep telPin
Novomobil

6.1 Novomobil 2022 Franchise Yatırım Bedeli

Firma yatırırım bedelinin 300 bin TL den başladığını açıklıyor. Ürüne göre %15 ila %30 arasında bir kar elde edilmesi öngörülürken reklam ve katkı payı adı altında %3 alınıyor.

Novomobil franchise sayfası

7. Experix Oto Ekspertiz 2022 Bayilik Şartları

Son dönemlerde oto expertiz alanında franchise sistemiyle büyük firmaların her şehirde şubeler açtığını fark etmişsinizdir. Artık sanayideki tanıdık ustaya göstereyim devri bitti. Yerine güvence sunan büyük expertiz firmaları tercih ediliyor. 2022 yılına 60 yeni şube açma hedefi koyan firmanın yatırım bedeli olarak 250-500 bin TL arasında.

Bu ve benzeri iş fikirlerini takip etmek için sayfalarımızı sık sık ziyaret etmeli ve güncel iş fikirlerinden haberdar olmalısınız.

ESK’dan açıklama: Kuzu et fiyatlarına yüzde 25 indirim

5/5 - (1 vote)
Yorum yapın