Hilal Kaplan Boşandı

Sabah Gazetesi yazarı Hilal Kaplan, eşi Süheyb Öğüt’ ten sessiz sedasız boşandı. Habere göre çift temmuz ayında Çağlayan Adliyesinde görülen duruşmada tek celsede boşandı.

hilal kaplan ve eşiPin
H. Kaplan ve eski eşi Süheyb Öğüt

Medyaradar‘a göre, Sabah gazetesi yazarı Hilal Kaplan ile akademisyen Süheyb Öğüt’ün temmuz ayında Çağlayan Adliyesi’nde görülen duruşma sonucunda sessiz sedasız boşandığı ortaya çıktı. Hilal Kaplan’ın eşinden herhangi bir nafaka talebinde bulunmadığı öğrenildi.

Hilal Kaplan Boşandı haberini servis eden Oda TV’ye sert tepki

Oda Tv olayı haberleştirirken aldatma iddiasını gündeme taşıyan bir tweet paylaşınca Kaplan sosyal medya hesabından çok sert bir açıklama yayınladı.

Ünlü Gazeteci ve eşi Süheyb Öğüt, Başkabanlık yaptığı dönemde Ahmet Davutoğlu’na gizli operasyon çekmek ve istifasına giden süreçte rol almakla ihtam edilmişti. Çiftin 15 yıllık evliliklerinden iki çocukları bulunmakta.

Öte yandan Kaplan boşanma haberinin doğru olduğunu attığı tweet ile duyurdu

Kaplan açıklamasında, “Süheyb Öğüt ile evliliğimizi anlaşmalı olarak noktalandırdığımız doğrudur. Ortada dinen bir haram veya hukuken bir yanlış da yoktur. Gerisi de kamuoyunu ilgilendiren mevzu değildir. Mahremiyetimize saygı bekliyoruz” açıklaması yaptı.

Ünlü Gazeteci bir süre önce evliliklerin çok kolay bittiğinden dert yanan ifadeler kullanmasıyla dikkat çekmişti.

Yemeksepeti Aylık Abonelik Sistemi “Yemeksepeti+” haberimize de göz atmayı untumayınız

5/5 - (1 vote)
Yorum yapın