İTÜ Geliştirme Vakfı Burs Başvuruları Ekim’de

İTÜ Geliştirme Vakfı burs başvuruları ekim ayı itibariyle alınmaya başlanacak. 2019 dan beri aralıksız burs sağlayan vakıf bu eğitim yılında da bu imkanı sunacak

İTÜ Geliştirme Vakfı, 2019 yılından bugüne kadar kesintisiz olarak, Üniversitemizde lisans eğitimine devam eden ihtiyaç sahibi ve başarılı olan öğrencilerimize “öğrenim bursu” vermektedir.

itü bursPin
Vakfın Burs Duyurusu

Öğrenim burslarıyla ilgili süreç, bursların vakfımız web-sayfası üzerinden ilan edilip, yine aynı platform üzerinden başvuruları alması ile başlatılmış olur. Sonrasında başvurular burs komisyonumuz tarafından incelenerek sonuçlar öğrencilere e-mail yolu ile bildirilir. Burs ödemeleri bursa hak kazanan öğrencilerin başvuru formunda beyan ettiği IBAN numaralarına her ay düzenli olarak yapılır.

İTÜ Geliştirme Vakfı Burs Başvuruları Ne Zaman ve Nereye Yapılır?

Vakıf yayınladığı duyuruda 2022-2023 eğitim yılında da burs imkanı sunacak. Ekim ayı geldiğinde başvurular açılacak ve detaylar açıklanacak

Burs Başvuru Linki – Tıklayınız

2022 Yılı İlk Dönem Öğrenim Burs Ödemeleri Tamamlandı

Vakıf Yönetimi dönem 2021-2022 eğitim-öğretim yılı başında, 304 tanesi İTÜ Geliştirme Vakfı, 250 tanesi de İTÜ Arı Teknokent tarafından sağlanmak üzere toplam 554 öğrencimize burs verme kararı almıştı. Bu kapsamda burs almaya hak kazanan bursiyer öğrencilerimize 2022 yılı ilk dönem öğrenim burs ödemeleri tamamlanmış olup, 554 bursiyer öğrencimize toplam 1.762.800,00 TL öğrenim bursu verilmiştir.

Öğrenciliği devam eden ve genel not ortalaması (GNO) 2.50 puanın altına düşmemiş öğrencilerin ise bursları devam edecektir.

TMO’dan çeltik alım fiyatları açıklaması geldi 2022

İTÜ Geliştirme Vakfı Burs BaşvurularıPin
Geçmiş yıllardaki verilen burslar ve öğrenci sayısı
5/5 - (1 vote)
Yorum yapın