Öğrenciye kredi kartı veren bankalar 2022

Öğrenciler eğitim öğretim yılına başlamışken bir başka arayışları ise kendilerine uygun kredi kartı veren bankalar. Peki, öğrenciye kredi kartı veren bankalar hangileri?

Öğrencilerin kredi kartı almak isterken yaptıkları bazı hatalar var. En önemlisi kredi kartı başvurusu yaparken kesinlikle aynı anda bütün bankalara kart başvurusunda bulunmayın. Çünkü ne kadar çok başvuru yaparsanız kredi kartı alma şansınız o kadar azalabiliyor

Öğrenciye Kredi Kartı Veren Bankalar 2022Pin
Öğrenci kredi kartları

Öğrenciye Kredi Kartı Veren Bankalar 2022

Güncel olarak öğrencilere kart sağlayan bankalar ve kredi kartları;

  1. D-Şarj Bonus (Denizbank)
  2. Bonus Genç (Garanti BBVA)
  3. ÜniversiTEB Bonus (TEB)
  4. Maximum Genç (İş Bankası)
  5. Axess Kampüs Modu (Akbank)
  6. Like Card (Vakıfbank)
  7. BankKart Genç (Ziraat Bankası)
  8. Play Kart (Yapı Kredi)
  9. Enpara Kredi Kartı
  10. HSBC Kampus

Yukarıda yer alan kartlar arasında D-Şarj Bonus en popüler olanlarından birisi. Bu kredi kartı ile Bonus Kart ayrıcalıklarının hepsine sahipsiniz. En çok puan kazandıran öğrenci kredi kartları arasında yer almaktadır.

Bonus Genç ise en rahat alınan kart olarak biliniyor. Telefonunuza Bonus Flaş uygulamasını indirerek kart ile ilgili kampanyaları takip edebilirsiniz. bir diğer kredi kartı ÜniversiTEB Bonus ise TEB bankasının öğrenci kartı. Hafta sonu sinema ve tiyatro biletlerinde %50 indirim imkanı sağlanmaktadır. Tabi bu indirimden yararlanmak için hafta içinde 50 TL ve üzerinden harcama yapmanız gerekiyor.

Grizu patlaması nedir? Grizu patlamasının sebepleri

5/5 - (1 vote)
Yorum yapın