S Sport Duyurdu. Artık D-Smart platformunda olmayacağız

Saran Medya’nın sahibi olduğu S Sport kanalları yıllardır bir kaç platformdan da izlenebiliyordu. Ancak son yapılan açıklamayla D-Smart platformuyla devam edilmeyecek

S Sport’un sosyal medya hesabından yapılan açıklamaya göre

“Değerli Sporseverler,
Dünyanın en önemli spor organizasyonlarını sizlerle buluşturan S Sport ve S Sport2 kanallarımızı bu gece itibarıyla D-Smart platformu üzerinden izleyemeyeceğiniz bilgisini üzülerek paylaşıyoruz.
D-Smart platformuyla sözleşmemiz sona ermiş bulunuyor. Ticari koşullarda uzlaşma sağlanamaması nedeniyle yeni dönemde kanallarımız D-Smart platformunda yer alamayacak.
S Sport kanallarını kurulduğu günden itibaren DSmart aracılığıyla izleyen tüm sporseverlere 5 yılı aşkın süredir bizlerle oldukları için teşekkürlerimizi sunuyoruz. Ticari koşulların sağlanabilmesi halinde de sizlerle yeniden buluşacağımız günü sabırsızlıkla bekliyoruz.
Sizlerle S Sport Plus uygulaması, KabloTV, TV+ ve Tivibu platformlan üzerinden buluşmaya; Turkish Airlines EuroLeague, LaLiga, Serie A, Formula 1, NBA, MotoGP, NFL ve UFC gibi dünyanın önde gelen spor organizasyonların] her anıyla sporseverlere sunmaya devam edeceğiz. Saran Group” denildi.

S Sport’dan D-Smart açıklaması

d-smartPin
S Sport’dan DSmart Açıklaması

S Sport kanallarının elinde İtalya Ligi Serie A, La Liga, İskoçya, Hollanda gibi ülkelerin futbol liglerinin yayın hakkının yanı sıra Euroleague, Formula 1, MotoGP, NBA, UFC, NFL, WWE ve çeşitli tenis turnuvalarının yayın hakkı mevcut.

Digitürk platformunda olurlar mı?

S Sport kanallarını internetten üyelik alarak izlemenin yanı sıra, Kablo TV, TV+ ve Tivibu üyeleri izleyebiliyor. Spor severler yoğun şekilde kanalları Digitürk platformunda da görmek istiyor.

Formula 1 İtalya GP saat kaçta

5/5 - (1 vote)
Yorum yapın