Şok Aktüel Ürünler Kataloğu (10-16 Ağustos 2022)

Şok Marketler zincirinin en son güncel indirimli ürünler listesi yayınlandı. Şok Aktüel ürünler kataloğu, Şok güncel aktüel ürünler, Şok indirimli ürünler gibi merak ettiklerinize cevap bulacaksınız

Şok marketlerin son yayınladığı aktüel ürünlerde gıdadan, kişisel bakım ürünlerine, beyaz eşyalardan küçük ev tekstiline kadar onlarca üründe indirimler var.

Şok’ta indirimli yiyecekler

Son yayınlanan katalogda 10-16 ağustos tarihleri arasında bazı ürünler indirimle satılacak.

şokta indirimli sucukPin
Şok İndirimli Ürünler Kataloğu 1

Dana koktely sosis, Çilek ve Vişne Reçeli, Sütaş Tereyağı ve Pınar Üçgen peynir, Amigo marka antep fıstığı, Mis Vitaminli süt, Cocopops, Karmen kakaolu fındık kreması ve daha bir çok ürün indirimle satılacak.

Şok aktüel ürünleri nelerdir?

Şok mağazası her hafta birbirinden farklı ürünlerde indirimler hazırlar ve bu indirimleri bir katalog halinde müşterilerin bilgisine sunar. Sitemizde güncel Şok Market Aktüel Kataloğunu bulabilisiniz.

Kişisel Bakım Ürünleri de Şok Aktüel Kataloğunda

Şokun aynı hafta satışa sunacağı indirimli ürünlerde kişisel bakım ürünleri ve temizlik ürünleri de mevcut. Bu ürünlerden bazıları; Clear şampuan, Elidor saç bakım yağı, Elidor saç güzelleştirici kremi, Hobby jöle, Morfose saç spreyinin yanı sıra Ebru markalı sıvı sabun çeşitleri, Mintax marka çamaşır suyu ve sıvı bulaşık detarjanı, ıslak havlu ve peçete çeşitleri…

şok indirimPin

Şok İndirimli Ürünler Kataloğu 2

Beyaz Eşyada dev indirimler Şok Aktüel Ürünler ‘de

Malum düğün sezonu… En çok aranan ürünlerden birisi de mutfak eşyaları ve beyaz eşya grubu. Şokta Altus ve Finlux marka beyaz eşyalar indirimde satıalcak. Ayrıca DijiTV marka farklı ebatlarda LCD akıllı televizyonlarda mağazalarda ve internet mağazasında olacak.

  • Altus AL 609NF F 270lt No Frost Derin Dondurucu
  • Altus AL 305 B Mini Buzdolabı
  • Finlux FN 920BT Mini Buzdolabı
  • Dijitv 55″ Uydu Alıcılı 4K HD Smart LED TV
  • Onvo 32″ OV32150 Android Smart LED TV
şok elektronik ürünlerPin
Şok İndirimli Ürünler Kataloğu 3

Ev tekstili konusunda da meraklıları şanslı. Şok açıkladığı katalogda Tek kişi ve çift kişilik pikeler, erkek ve kadın ev terlikleri, kadın ve erkekler için şort çeşitleri, Lava marka döküm tava, Paşabahçe borcam, sebze meyve bıçakları, alüminyum kase, çay süzgeci gibi irili ufaklı ev eşyalarını da satışa sunacak.

lava tava şok marketPin
Şok İndirimli Ürünler Kataloğu 3

Şok Mobil Uygulaması İndir

App Store
Play Store

Bir indirim haberi de Et ve Süt Kurumundan geldi: Kuzu et fiyatlarına yüzde 25 indirim

Güncel Şok, A101, Migros, Bim, Tarım Kredi Kooperatifi Marketleri, Seç Market, Bizim market gibi bir çok firmanın aktüel ürünlerini yayınlayacağız.

5/5 - (1 vote)
Yorum yapın