Toki’den ev, işyeri alıp ödemesi devam edenlere indirim müjdesi!

Çevre, Şehircilik ve İlkim Değişikliği Bakanı Murat Kurum yeni bir açıklama yaptı. Açıklamaya göre Toki borcunu erken ödeyip tapusunu hemen almak isteyen konut ve iş yeri alıcıları için indirim kampanyası hazır.

Kampanyanın detaylarını Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan yarın açıklayacak.

Murat Kurum tokiPin
Murat Kurum

Toki’nin sosyal konut projesinin detayları konuşulmaya devam ediyor

TOKİ’nin açıkladığı yüzyılın konut projesi ilk günlerde oldukça fazla ilgi görmüştü. Ancak bazı haber siteleri ve gazeteciler bu projenin detaylarına inildiğinde 20 yıl sonra 50 ila 70 milyonu bulan ödemelerin söz konusu olduğunu açıklamışlar ve eleştirilerini sıralamışlardı.

Bakan Kurum sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu ve indirim haberini duyurdu

Bakan Kurum sosyal medya hesabından şu açıklamaları yaptı: “Bugüne kadar tam 1 milyon 170 bin konut inşa eden TOKİ’mizin tecrübesiyle; milletimize uygun fiyatlı güvenli konutlar sunmak için gece gündüz çalışıyoruz. İlk Evim İlk İş Yerim projemiz de bu hedefle yola çıkmış; yerli ve milli imkânlarla yapılan bir MİLLET kampanyası!

Kampanyamızda maliyet üzerinden yaptığımız % 40 indirimle vatandaşımıza en uygun şartları oluşturmaya çalıştık. Ödeme sırasında da kolaylıklar sağlamaya devam edeceğiz. Ayrıca daha önce TOKİ’den ev alan ve borcu devam edenler için de bir MÜJDEMİZ var.

Borcunu erken ödeyip tapusunu hemen almak isteyen konut ve iş yeri alıcıları için İNDİRİM KAMPANYAMIZ hazır. Kampanyanın detaylarını Cumhurbaşkanımız

@RTErdogan yarın açıklayacak. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da milletimizin yararına ne varsa yapmaya devam edeceğiz.”

Yüzyılın Konut Projesinin Detayları Açıklandı

5/5 - (1 vote)
Yorum yapın