Reklam Politikası

Reklam Politikası
1. Şartlar
Bu web sitesine erişerek, bu web sitesi Kullanım Hüküm ve Koşulları, yürürlükteki yasa ve yönetmelikler ve bunların uygunluğu ile bağlı olmayı kabul edersiniz. Belirtilen hüküm ve koşullardan herhangi biriyle aynı fikirde değilseniz, bu siteyi kullanmanız veya bunlara erişmeniz yasaktır. Bu sitede yer alan materyaller ilgili telif hakkı ve ticari marka yasası ile güvence altına alınmıştır.

2. Kullanım Lisansı
siteadi.com’un sitesindeki materyallerin bir kopyasını (veri veya programlama) yalnızca bireysel ve iş dışı kullanım için geçici olarak indirme izni verilir. Bu sadece lisans izni ve unvan değişimi değil, ve bu izin altında olmayabilir:
malzemeleri değiştirmek veya kopyalamak;
materyalleri herhangi bir ticari kullanım için veya herhangi bir genel sunum için (iş veya iş dışı) kullanmak;
siteadi.com’un sitesinde yer alan herhangi bir ürün veya materyali derlemeye veya yeniden oluşturmaya çalışmak;
materyallerden herhangi bir telif hakkı veya diğer kısıtlayıcı belgeleri kaldırmak; Veya
malzemeleri başka birine, hatta “mirror” malzemelerini başka bir sunucuya aktarın.
Bu sınırlandırmalardan herhangi birini göz ardı ederseniz bu izin feshedilebilir ve siteadi.com ile sona erebilir. İzin sona erdirildikten sonra veya görüntüleme izniniz sona erdiğinde, elektronik veya basılı olarak sahip olduğunuz tüm indirilen materyalleri imha etmelisiniz.
3. Yasal Uyarı
siteadi.com’un sitesindeki materyaller “olduğu gibi”” olarak verilmektedir. siteadi.com hiçbir garanti vermez, tebliğ etmez veya önermez ve böylece herhangi bir diğer garantiden feragat eder ve engel olmaksızın, kabul edilmiş garantiler veya satılabilirlik durumları, belirli bir nedenle uygunluk veya lisanslı mülkiyet veya diğer hak ihlali. Ayrıca, siteadi.com, internet sitesindeki materyallerin kullanımının kesinliği, olası sonuçları veya tereddütsüz kalitesi veya genellikle bu tür malzemelerle veya herhangi bir varış noktasında tanımlanması konusunda herhangi bir beyanda bulunmuyor veya garanti etmiyor veya beyanda bulunmuyor. bu web sitesine bağlı.
4. Kısıtlamalar
hiçbir durumda siteadi.com veya tedarikçileri herhangi bir zarara maruz kalmamalıdır (sayma, kısıtlama olmaksızın, bilgi veya fayda kaybı için zararlar, ya da iş müdahalesi nedeniyle,) kullanım veya güçsüzlük malzemeleri kullanmak için ortaya çıkan siteadi.com’un Internet web sayfasında, siteadi.com veya siteadi.com onaylı bir acenteye sözlü veya yazılı olarak böyle bir zararın verilme olasılığı ne olursa olsun. Birkaç purviews çıkarımlı garantiler kısıtlamalar veya ağır veya tesadüfi zararlar için yükümlülük engelleri izin olmadığından, bu hapsi sizin için bir fark olmayabilir.

5. Değişiklikler ve Errata
siteadi.com’un sitesinde yer alan materyallerde yazım hatası veya fotoğraf hataları yer alabilir. siteadi.com, sitedeki materyallerin herhangi birinin tam, bitmiş veya güncel olduğunu garanti etmez. siteadi.com, bildirimde bulunmaksızın kendi sitesinde bulunan malzemelerde iyileştirmeler yapabilir. siteadi.com, o zaman tekrar, malzemeleri güncellemek için herhangi bir özveri yapmaz.

6. Bağlantılar
siteadi.com web sitelerinin veya web sitesine bağlı bağlantıların çoğunda kontrol etmemiştir ve bu tür bağlı web sayfasının içeriğinden sorumlu değildir. Herhangi bir bağlantının dahil edilmesi, sitenin siteadi.com tarafından destek lenmez. Bu tür bağlı herhangi bir sitenin kullanımı kullanıcının kendi riski altındadır.

7. Site Kullanım Koşulları Değişiklikleri
siteadi.com, bildirimde bulunulmaksızın web sitesi için bu kullanım koşullarını güncelleyebilir. Bu siteyi kullanarak, bu Kullanım Koşulları’nın o zamanki mevcut formuna bağlı olmayı kabul edersiniz.

8. İdare Hukuku
siteadi.com’un sitesinde yer alan her türlü dava, kanun hükümlerine aykırı olmamak kaydıyla, Türkiye’nin siteadi.com Devleti kanunlarına göre yönetilmelidir.